Hakkımızda..

Tanoğlu & Sevgili Avukatlık Bürosu İlkeleri ;


1- Tanoğlu - Sevgili Avukatlık Bürosu, kendisine çalışma alanı seçtiği konularda sorun önleyici (koruyucu) hukuk danışmanlığı ve sorun çözücü avukatlık hizmetleri sunmaktadır.

2- Tanoğlu - Sevgili Avukatlık Bürosu olarak misyonumuz; müvekkillerimize yüksek kalitede ve profesyonel bir şekilde avukatlık hizmeti sunmaktır. Biliyoruz ki; müvekkillerimiz güvenlerini ve geleceklerini bize emanet etmişlerdir. Tanoğlu - Sevgili Avukatlık Bürosu olarak bu emanetin sorumluluğunun hep farkında olduk ve olacağız.

3- Hukuk mesleğinin gelişimine katkıda bulunmak ve genç hukukçulara kariyer fırsatı sunmak da misyonumuzun birer parçası oluşturmaktadır.

Hedeflerimiz;

1- Tanoğlu - Sevgili Avukatlık Bürosu olarak çalışan sayımızı arttırmak, bu şekilde hem meslektaşlarımıza yeni iş olanakları sunmak, hem de değişik bakış açısı ve bilgiden faydalanarak,  müvekkillerinin hukuki sorunlarına çözümler üretmektir.

2- Tanoğlu - Sevgili Avukatlık Bürosunun nihai hedefi ise kurumsallaşmadır. Bunun nedeni, vizyonumuzu ve ilkelerimizi geleceğe taşımanın tek yolunun, kurumsallaşma olduğunu düşünmemizdir. Bu hedefimize ulaşabilmek için de günümüzün gereği olarak, bilişim teknolojilerinden yararlanmaktayız.

 Saygılarımızla. 


                                                                                                               Tanoğlu & Sevgili Avukatlık Bürosu

 .